Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (1348 entries)

en:  (opens in a new window)
uk_UA: (відкриється в новому вікні)

en:  Check out our <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">customization guide</a> for instructions on template modifications.
uk_UA:  Ознайомтеся з нашим <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">посібником з кастомізації</a> для отримання інструкцій з модифікації шаблонів.

en:  and
uk_UA: та

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
uk_UA: попросіть у адміна встановити інше послання для подій

[ctx: "Find a Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
uk_UA: Знайти %1$s %2$s

[ctx: "Find an Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
uk_UA: Знайти %1$s %2$s

en: $25 towards any Stellar product using code <u>%s</u>
uk_UA: $25 на будь-який продукт Stellar з кодом <u>%s</u>

en: %1$d already-imported %2$s was skipped. | %1$d already-imported %2$s were skipped.
uk_UA[0]: %1$d імпортовано %2$s пропущені.
uk_UA[1]: %1$d імпортовано %2$s пропущені.
uk_UA[2]: %1$d імпортовано %2$s пропущені.

en: %1$s %2$s iCal Feed
uk_UA: %1$s %2$s Стрічка новин iCal

en: %1$s counts
uk_UA: %1$s підраховує

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
uk_UA: %1$s чернетку оновлено. %2$sПрев'ю %3$s

en: %1$s for %2$s - %3$s
uk_UA: %1$s для %2$s - %3$s

en: %1$s from %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

en: %1$s or %2$s
uk_UA: %1$s або %2$s

en: %1$s published. %2$sView %3$s
uk_UA: %1$s опубліковано. %2$sДивитись %3$s

en: %1$s restored to revision from %2$s
uk_UA: %1$s відновлюється до перегляду з%2$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
uk_UA: %1$s заплановано на: %2$s.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
uk_UA: %1$s заплановано на: %2$s. %3$sПрев'ю %4$s

en: %1$s submitted. %2$sPreview %3$s
uk_UA: %1$s додано. %2$sПрев'ю %3$s

en: %1$s updated. %2$sView %1$s%3$s
uk_UA: %1$s оновлено. %2$sПереглянути %1$s%3$s

en: %1$sBuy a license%2$s for the Event Aggregator service to access additional import features.
uk_UA: %1$sКупіть ліцензію%2$s на сервіс Event Aggregator, щоб отримати доступ до додаткових функцій імпорту.

en: %1$sSometimes things just don’t work as expected. The %2$stroubleshooting page%3$s has a wealth of resources to get you back on track.%4$s
uk_UA: %1$sІнколи все працює не так, як очікувалось. На сторінці %2$s по усуненню несправностей %3$s є багато ресурсів, які допоможуть вам повернутись на правильний шлях.%4$s

en: %d%% complete
uk_UA: %d%% завершено

en: %s (post ID %d) created.
uk_UA: %s (ID запису %d) створено.

en: %s (post ID %d) updated.
uk_UA: %s (ID запису %d) оновлено.

en: %s Categories
uk_UA: %s категорії

en: %s Category
uk_UA: %s Категорія

en: %s Cost
uk_UA: %s Ціна

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
uk_UA: Всі %s

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
uk_UA: Всі %s

en: %s Information
uk_UA: %s Інформація

en: %s Name Already Exists
uk_UA: Ім'я %s  вже існує

en: %s Name already exists
uk_UA: %s Назва вже існує

en: %s Name can not be empty
uk_UA: %s Назва не може бути порожньою

en: %s Name:
uk_UA: %s Ім'я:

en: %s Navigation
uk_UA: %s навігація

en: %s Options
uk_UA: Опції %s

en: %s Settings
uk_UA: %s Налаштування

en: %s Tags:
uk_UA: Теги %s:

en: %s Website
uk_UA: %s Веб-сайт

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s cannot be a duplicate
uk_UA: %s не може бути копією

en: %s cannot be the same as %s.
uk_UA: %s не може співпадати з %s.

en: %s draft updated.
uk_UA: Чернетку %s оновлено.

en: %s from now
uk_UA: %s тому назад

en: %s item | %s items
uk_UA[0]: %s елемент
uk_UA[1]: %s елементи
uk_UA[2]: %s елементів

en: %s must be a list of valid email addresses separated by commas or semicolons.
uk_UA: %s має бути список дійсних адрес електронної пошти, розділених комами або крапками з комами.

en: %s must be a number between 0 and 21.
uk_UA: %s повинен бути числом між 0 та 21.

en: %s must be a number or percentage.
uk_UA: %s повинен бути числом або відсотком.

en: %s must be a phone number.
uk_UA: %s повинен бути номер телефону.

en: %s must be a positive number or percent.
uk_UA: %s повинно бути позитивним числом або відсотком

en: %s must be a positive number.
uk_UA: %s повинно бути додатнім числом.

en: %s must be a valid URL.
uk_UA: %s має бути дійсний URL

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
uk_UA: %s повинно бути допустимим короткий лінк (цифри, букви, тире і підкреслення).

en: %s must be a whole number.
uk_UA: %s должно быть целым числом

en: %s must consist of 5 numbers.
uk_UA: %s повинен містити 5 цифр.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
uk_UA: %s повинен містити тільки букви, цифри, тире, апострофи та пробіли.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
uk_UA: %s повинен містити букви, пробіли, апострофи та тире.

en: %s must contain numbers and letters only
uk_UA: %s повинен містити тільки цифри і букви

en: %s must contain numbers, letters and dots only
uk_UA: %s повинен містити тільки цифри, букви та крапки

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
uk_UA: %s повинен містити тільки цифри, букви, тире та підкреслення.

en: %s must have a value that's part of its options.
uk_UA: %s повинно мати значення, яке є частиною його опцій.

en: %s must not be empty
uk_UA: %s  не може бути порожнім

en: %s published.
uk_UA: %s опубліковано.

en: %s restored to revision from %s
uk_UA: %s відновлено до перегляду з %s

en: %s saved.
uk_UA: %s збережено.

en: %s submitted.
uk_UA: %s відправлено.

en: %s updated.
uk_UA: %s оновлено.

en: %s: An overview of the default templates and styles that are included in the plugin, as well as how to change them.
uk_UA: %s: Огляд стандартних шаблонів і стилів, включених в плагін, а також інформація про те, як їх міняти.

en: %s: Code and guides for customizing your calendar in useful and interesting ways.
uk_UA: %s: Вихідний код та інструкції по налаштуванню календаря в цікавому і зручному вигляді.

en: %s: Do you see an issue with your calendar? Go here first to find where it’s coming from and how to fix it.
uk_UA: %s: У вас проблема з календарем? Подивіться спочатку тут, щоб дізнатись причину та можливість виправлення.

en: (555) 555-5555
uk_UA: +38 (099) 999-99-99

en: (click here for details)
uk_UA: (натисни тут, щоб побачити деталі)

en: + %d More | + %d More
uk_UA[0]: + %d більше
uk_UA[1]: + %d більше
uk_UA[2]: + %d більше

en: + Google Map
uk_UA: + Карта Google

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
uk_UA: 0 = в маленькому маштабі; 21 = в великому маштабі.

en: 1 import was scheduled.
uk_UA: 1 імпортування було заплановано

en: 1 month
uk_UA: місяць

en: 1 year
uk_UA: 1 рік

en: 2 years
uk_UA: 2 роки

en: 24 hours
uk_UA: 24 години

en: 3 months
uk_UA: 3 місяці

en: 3 years
uk_UA: 3 роки

en: 41st Street
uk_UA: вулиця Б. Хмельницького 12

en: 6 months
uk_UA: 6 місяців

en: 72 hours
uk_UA: 72 години

en: 9 months
uk_UA: 9 місяців

en: : activate to sort column ascending
uk_UA: Сортувати стовпці за зростанням

en: : activate to sort column descending
uk_UA: Сортування стовпців за спаданням

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %1$s with the purchase of any of our premium plugins (like %2$s). Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays.
uk_UA: <strong>Потрібна підтримка?</strong> Ми пропонуємо %1$s при купівлі нашого преміум плагіну (наприклад, %2$s). Придбайте ліцензію і ви зможете відправляти повідомлення, на які отримаєте відповідь протягом 24-48 годин в робочі дні.

en: <strong>Looking for more immediate support?</strong> We offer %s with the purchase of any of our premium plugins. Pick up a license and you can post there directly and expect a response within 24-48 hours during weekdays
uk_UA: <strong>Нужна поддержка?</strong> ы предлагаем %s при покупке любого нашего премиум плагина. Приобретите лицензию и вы сможете отправлять сообщения, на которые получите ответ в течении 24-48 часов в рабочие дни.

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
uk_UA: Повністю оформлена і стилізована тема для сторінок ваших заходів.

en: A game-changing ✨new✨ post type, Series, allows you to group and display any single or recurring events together like never before.
uk_UA: Новий ✨новий✨ тип допису, Серія, дозволяє вам групувати і відображати будь-які одиничні або повторювані події разом, як ніколи раніше.

en: A link to a particular %s category.
uk_UA: Посилання на певну категорію %s.

en: A link to a particular %s.
uk_UA: Посилання на певний %s.

en: A list of links to the term own, archive and parent REST URL
uk_UA: Список посилань на термін власний, архівний та батьківський REST URL

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
uk_UA: Немає найближчих подій  %1$s

en: A new look for The Events Calendar is here!
uk_UA: Новий вигляд The Events Calendar тут!

en: A problem stopped the time zone update process from completing. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалось оновити дані про часові поняси через помилку. Обновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
uk_UA: Необхідний параметр відсутній або вхідний параметр не відповідає формату

en: A valid license has been entered by your network administrator.
uk_UA: Дійсна ліцензія була введена вашим мережевим адміністратором.

en: A valid license key is required for support and updates
uk_UA: Необхідний діючий ліцензійний ключ для підтримки і оновлення

en: API Keys
uk_UA: Ключ API

[ctx: Abbreviation for the kilometers unit of measure]
en: km
uk_UA: км.

[ctx: Abbreviation for the miles unit of measure]
en: mi
uk_UA: м.

en: Accent Color
uk_UA: Акцентний колір

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Activate %s
uk_UA: Активувати %s

en: Activate Block Editor for Events
uk_UA: Активуйте редактор блоків для подій

en: Activate Event Tickets
uk_UA: Активуйте квитки на події

en: Activate Plugin
uk_UA: Активувати плагін

en: Active
uk_UA: Активно

en: Active Users:
uk_UA: Активні користувачі:

en: Add %s
uk_UA: Додати %s

en: Add Button Text
uk_UA: Додати текст кнопки

en: Add Commerce Tools
uk_UA: Додати інструменти комерції

en: Add Courses
uk_UA: Додати курси

en: Add Description...
uk_UA: Додати опис...

en: Add Donations
uk_UA: Додати пожертвування

en: Add Event & Attendee Info to WooCommerce Order Details
uk_UA: Додайте інформацію про подію та відвідувачів до деталей замовлення WooCommerce

en: Add HTML after event content
uk_UA: Додайте HTML після вмісту події

en: Add HTML before event content
uk_UA: Додайте HTML перед вмістом події

en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New %s
uk_UA: Додати нове %s

en: Add New %s Category
uk_UA: Додати нову %s категорію

en: Add New Aggregator Record
uk_UA: Додати новий запис

en: Add Security
uk_UA: Додати безпеку

en: Add Starter Templates
uk_UA: Додати стартові шаблони

en: Add another %s
uk_UA: Додати ще один %s

en: Add filters to your calendar during the annual Stellar Sale. Now through July 30.
uk_UA: Додайте фільтри до свого календаря під час щорічного зоряного розпродажу. Зараз до 30 липня.

en: Add more sources
uk_UA: Додати більше джерел

en: Add to Calendar
uk_UA: Додати до календаря

en: Add to Calendar Button
uk_UA: Кнопка Додати до календаря

en: Add to Google Calendar
uk_UA: Додати в календар Google

en: Add to calendar
uk_UA: Додати до календаря

en: Add to iCalendar
uk_UA: Додати до iCalendar

[ctx: Additional Content table of contents link.]
en: Additional Content
uk_UA: Додатковий Вміст

en: Additional Functionality
uk_UA: Додаткові функції

[ctx: Additional content settings section header]
en: Additional Content
uk_UA: Додатковий вміст

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Address Text
uk_UA: Текст адреси

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: Advanced Google Maps functionality
uk_UA: Розширена функціональність карт Google

en: Afghanistan
uk_UA: Афганістан

en: Alabama
uk_UA: Алабама

en: Alaska
uk_UA: Аляска

en: Albania
uk_UA: Албанія

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: All
uk_UA: Все

en: All %s
uk_UA: Усі %s

en: All %s Categories
uk_UA: Усі %s Категорії

en: All Day
uk_UA: Весь день

en: All Day Event
uk_UA: Події на весь день

en: All calendar and event pages
uk_UA: Всі календарі та сторінки подій

en: All day
uk_UA: Цілий день

[ctx: All day label for event]
en: All day
uk_UA: Цілий день

en: All items on this page were selected.
uk_UA: Все элементы на этой странице были выбраны.

en: Already Installed
uk_UA: Вже встановлено

en: American Samoa
uk_UA: Американське Самоа

en: An Unknown error occurred
uk_UA: Сталася невідома помилка

en: An event with the specified ID does not exist.
uk_UA: Подія з вказаним ідентифікатором не існує.

en: An organizer with the specified event does not exist.
uk_UA: Організатора вказаної подіі не існує.

en: And if you skip this, that’s okay! Our products still work just fine.
uk_UA: І якщо ви пропустите це - нічого страшного! Наші товари все рівно працюють чудово.

en: Andorra
uk_UA: Андорра

en: Angola
uk_UA: Ангола

en: Anguilla
uk_UA: Ангілья

en: Antarctica
uk_UA: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk_UA: Антигуа і Барбуда

en: Appends the time zone to the end of event scheduling information &ndash; this can be useful when you have events in numerous different time zones.
uk_UA: Додає часовий пояс до часу запланованї події &ndash; это может быть полезно, если у вас есть мероприятия в различных часовых поясах.

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Apr
uk_UA: Кві

en: April
uk_UA: Квітень

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Arizona
uk_UA: Арізона

en: Arkansas
uk_UA: Арканзас

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Arts in the Park
uk_UA: Мистецтво в парку

en: Aruba
uk_UA: Аруба

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
uk_UA: Попросіть у адміністратора сайту змінити слаг %s

en: Asynchronous
uk_UA: Асинхронно

en: Attach calendar invites (.ics) to the RSVP email.
uk_UA: Прикріпіть запрошення календаря (.ics) до email-листа з відповіддю на запрошення

en: Attach calendar invites (.ics) to the ticket email.
uk_UA: Прикріпіть запрошення календаря (.ics) до email-листа

en: Aug
uk_UA: Сер

en: August
uk_UA: Серпень

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Automate your event workflow with Zapier—no code required!
uk_UA: Автоматизуйте свій робочий процес за допомогою Zapier — код не потрібен!

en: Automatic Updates
uk_UA: Автоматичні оновлення

en: Available %s
uk_UA: Наявне %s

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Background Color
uk_UA: Фоновий колір

en: Bahamas
uk_UA: Багамські острови

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Barbados
uk_UA: Барбадос

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Belize
uk_UA: Беліз

en: Benin
uk_UA: Бенин

en: Bermuda
uk_UA: Бермудські Острови

en: Bhutan
uk_UA: Бутан

en: Block Editor enabled for %1$s
uk_UA: Редактор блоків увімкнений для %1$s

en: Blue Steel
uk_UA: Голуба сталь

en: Bolivia
uk_UA: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk_UA: Боснія і Герцеговина

en: Botswana
uk_UA: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk_UA: Острів Буве́

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: British Indian Ocean Territory
uk_UA: Британська територія в Індійському океані

en: Browse Extensions
uk_UA: Переглянути розширення

en: Brunei Darussalam
uk_UA: Бруней Дарусалам

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: Bulk Actions
uk_UA: Групові дії

en: Burkina Faso
uk_UA: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk_UA: Бурунді

en: Button Color
uk_UA: Кнопка кольору

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to Google Calendar
uk_UA: Додати захід в Google Календарь

[ctx: Button on Ticket Email]
en: Add event to iCal
uk_UA: Додати захід в iCal

en: By date range
uk_UA: За датами

en: By number of events
uk_UA: За кількістю подій

en: CSV File
uk_UA: Файл CSV

en: CSV Import Settings
uk_UA: Налаштування імпорту CSV

en: Calendar
uk_UA: Календар

en: Calendar Date Bar Color
uk_UA: Колір дати в календарі

[ctx: Calendar Display table of contents link.]
en: Calendar Display
uk_UA: Відображення календаря

en: Calendar Header Color
uk_UA: Колір заголовка в календарі

en: Calendar Highlight Color
uk_UA: Колір виділення календара

en: Calendar Table Color
uk_UA: Колір таблиці календара

en: Calendar invites
uk_UA: Запрошення календаря

en: Calendar links
uk_UA: Посилання на календар

en: Calendar of %s
uk_UA: Афіша на %s

en: California
uk_UA: Каліфорнія

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Cameroon
uk_UA: Камерун

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
uk_UA: Скасовано

en: Cannot set %s as the current logging engine
uk_UA: Не вдалось встановити %s в якості поточного механізму логування

en: Cape Verde
uk_UA: Кабо-Верде

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Category:
uk_UA: Категорія:

en: Cayman Islands
uk_UA: Кайманові острови

en: Central African Republic
uk_UA: Центральноафриканська Республіка

en: Central Park
uk_UA: Центральний парк

en: Chad
uk_UA: Чад

en: Check our Knowledgebase
uk_UA: Перевірте нашу Базу Знань

en: Check out the %savailable add-ons%s.
uk_UA: Перевірте %sдоступні доповнення%s.

en: Check this box if you wish to override the network license key with your own
uk_UA: Встановіть прапорець, якщо ви хочете переоприділити ключ мережевої ліцензії власним.

en: Check to enable maps for events and venues.
uk_UA: Включити карти для місця проведення подій

en: Check your license key
uk_UA: Перевірте ваш ліцензійний ключ

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: China
uk_UA: Китай

en: Choose File
uk_UA: Виберіть файл

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
uk_UA: Виберіть шаблон сторінки, щоб контролювати вигляд вашого календаря і вміст подій.

en: Christmas Island
uk_UA: Острів Різдва

en: City:
uk_UA: Місто:

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear Selection.
uk_UA: Очистить выбор

en: Click here
uk_UA: Натиснути тут

en: Click this button to update your database and take advantage of additional time zone capabilities. Please <a href="%s" target="_blank">configure WordPress</a> to use the correct time zone before clicking this button!
uk_UA: Натисніть цю кнопку для оновлення Вашої бази даних і отримайте перевагу від додаткових часових поясів. Будь ласка<a href="%s" target="_blank">налаштуйте WordPress</a> на коректний часовий пояс, перш ніж натискати на цю кнопку!

en: Click to toggle datepicker
uk_UA: Натисніть, щоб увімкнути панель вибору дати

en: Click to view a Google Map
uk_UA: Натисніть, щоб переглянути карту Google

en: Cocos (Keeling) Islands
uk_UA: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Colorado
uk_UA: Колорадо

en: Communication Outreach
uk_UA: Комунікаційний охоплення

en: Community Events
uk_UA: Зустрічі спільноти

en: Community Tickets
uk_UA:  Квитки Спільноти

en: Comoros
uk_UA: Коморські острови

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
uk_UA: Порівняння не вдалося, оскільки не було представлено жодного значення в порівнянні, для області %s

en: Completed!
uk_UA: Завершено:

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Confirm your upgrade
uk_UA: Підтвердіть поновлення

en: Congo
uk_UA: Конго

en: Congo, Democratic Republic of the
uk_UA: Демократична Республіка Конго

en: Connect The Events Calendar and Event Tickets with thousands of the most popular apps.
uk_UA: Поєднайте Календар подій і Квитки на події з тисячами найпопулярніших програм.

en: Connect to Eventbrite
uk_UA: З’єднатися з Eventbrite

en: Connect to Meetup
uk_UA: Підключитись до Meetup

en: Connected to %s
uk_UA: З'єднано з %s

en: Connecticut
uk_UA: Коннектикут

en: Continue Reading
uk_UA: Продовжити читання

en: Cook Islands
uk_UA: Острови Кука

en: Copy to clipboard
uk_UA: Копіювати в буфер обміну

[ctx: Cost range separator]
en:  –
uk_UA:  -

en: Cost:
uk_UA: Вартість:

en: Costa Rica
uk_UA: Коста-Ріка

en: Could not save %s.
uk_UA: Не вдалось зберегти %s.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
uk_UA: Список країн повинен бути відформатований по одній країні в рядку, у наступному форматі: <br>US, Сполучені Штати <br> UK, Великобританія.

en: Country:
uk_UA: Країна:

en: Create New %s
uk_UA: Створити нову %s

en: Created:
uk_UA: Створено:

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
uk_UA: Хорватія

en: Cuba
uk_UA: Куба

en: Cura&ccedil;ao
uk_UA: Кюрасао

en: Currency Symbol:
uk_UA: Символ валюти:

en: Currency symbol follows value
uk_UA: Символ валюти знаходиться після вартості

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
uk_UA: Після вартості

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
uk_UA: До вартості

[ctx: Currency table of contents link.]
en: Currency
uk_UA: Валюта

en: Current Page
uk_UA: Поточна сторінка

en: Custom
uk_UA: Довільний

en: Custom Color
uk_UA: Користувацький колір

en: Custom field deleted.
uk_UA: Користувацьке поле видалено.

en: Custom field updated.
uk_UA: Користувацьке поле оновлено.

en: Customizer
uk_UA: Налаштування теми

[ctx: Customizer static front page setting]
en: Main %s Page
uk_UA: Головна %s сторінка

en: Customizing
uk_UA: Налаштовування

en: Customizing the Events plugins
uk_UA: Персонализируем плагин мероприятий.

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Czech Republic
uk_UA: Чеська Республіка

en: Data Management
uk_UA: Управління даними

en: Date
uk_UA: Дата

[ctx: Date & Time table of contents link.]
en: Date & Time
uk_UA: Дата та час

en: Date out of range.
uk_UA: Дата поза діапазоном.

en: Date time separator
uk_UA: Роздільник дати часу

en: Date with year format
uk_UA: Дата з роком у вашому форматі

en: Date without year format
uk_UA: Дата без року у вашому форматі

en: Date:
uk_UA: Дата:

en: Day
uk_UA: День

en: Debug Bar Plugin
uk_UA: Плагін Debug Bar

en: Debug mode
uk_UA: Режим налагодження

[ctx: Debugging table of contents link.]
en: Debugging
uk_UA: Налагодження

en: Dec
uk_UA: Гру

en: December
uk_UA: Грудень

en: Deep Sea
uk_UA: Глибоке море

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default (uses temporary files)
uk_UA: Стандартний (використовує тимчасові файли)

en: Default Event Category
uk_UA: Категорія по замовчуванню

en: Default Events Template
uk_UA: Шаблон події за замовчуванням

en: Default Page Template
uk_UA: Шаблон за замовчанням

en: Default Styles
uk_UA: Стилі по-замовчуванню

en: Default currency symbol
uk_UA: Символ валюти по замовчуванню

en: Default stylesheet used for events templates
uk_UA: Стиль по замовчуванню, який використовується для шаблону подій

en: Default view
uk_UA: Вигляд по замовчуванню

en: Delaware
uk_UA: Делавер

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
uk_UA: Видалити &#8220;%s&#8221; остаточно

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити остаточно

en: Delete this
uk_UA: Видалити це

en: Denmark
uk_UA: Данія

[ctx: Description in iCal content for events with hidden/protected content.]
en: Content is protected.
uk_UA: Контент захищено

[ctx: Description of optin setting.]
en: Enable this option to share usage data with The Events Calendar and StellarWP. %1$sWhat permissions are being granted?%4$s %2$sRead our terms of service%4$s. %3$sRead our privacy policy%4$s.
uk_UA: Увімкніть цю опції, щоб ділитися даними про використання з Events Calendar та StellarWP. %1$sЯкі дозволи надаються?%4$s %2$sПрочитайте наші умови обслуговування%4$s. %3$sПрочитайте нашу політику конфіденційності%4$s.

en: Details
uk_UA: Подробиці

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Disconnect
uk_UA: Від’єднатися

en: Display
uk_UA: Відображення

en: District of Columbia
uk_UA: Федеральний округ Колумбія

en: Djibouti
uk_UA: Джибуті

en: Do Not Import
uk_UA: Не імпортувати

en: Documentation
uk_UA: Документатція

en: Dominica
uk_UA: Домініка

en: Dominican Republic
uk_UA: Домініканська Республіка

en: Done
uk_UA: Готово

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download .ics file
uk_UA: Завантажити файл .ics

en: Download log
uk_UA: Завантажити журнал подій

en: Download our Events Gutenberg extension and start using the block editor on your events!
uk_UA: Завантажте розширення "Events Gutenberg" та почніть використовувати редактор блоків ваших подій!

en: East Timor
uk_UA: Східний Тимор

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit %s
uk_UA: Редагувати %s

en: Edit %s Category
uk_UA: Редагувати %s категорію

en: Edit Import
uk_UA: Редагувати імпорт

en: Edit Venue
uk_UA: Редагування місце проведення події

en: Edit the %s slug
uk_UA: Редагувати %s слагу

[ctx: Editing table of contents link.]
en: Editing
uk_UA: Редагування

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: Email notifications
uk_UA: Email-сповіщення

en: Email:
uk_UA: Адреса електронної пошти:

en: Enable Maps
uk_UA: Увімкнути мапу

en: Enable Time Zone support
uk_UA: Увімкнути підтримку часового поясу

en: Enable comments on event pages.
uk_UA: Включити коментарі на сторінках подій.

en: Enable event views
uk_UA: Включити перегляд подій

en: Enable the Month View Cache
uk_UA: Включити кеш відображення по місяцям

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб вести журнал інформації про налагодження. За замовчуванням, записи будуть здійснюватися в вашому журналі помилок сервера PHP. Якщо ви хочете побачити записи журналу в вашому браузері, ми рекомендуємо вам встановити %s і шукати вкладку "Tribe" в вихідних даних налагодження.

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: End Date
uk_UA: Дата закінчення

en: End of day cutoff
uk_UA: Приховування події в кінці дня

en: End:
uk_UA: Кінець:

en: English
uk_UA: Англійський

en: Enter Keyword. Search for %s by Keyword.
uk_UA: Введіть ключові слова. Шукати %s за ключовими словами.

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
uk_UA: Вкажіть 0 для %s якщо воно безкоштовне, або залишіть поле порожнім.

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a future year. Example: %1$s
uk_UA: Вкажіть формат для виводу дат з роком. Використовується для показу дати в майбутньому році. Приклад: %1$s

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
uk_UA: Введіть роздільник, який буде стояти між датою і часом при показі обох елементів.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
uk_UA: Введіть роздільник, який буде використовуватися між часом початку та закінчення події.

en: Equatorial Guinea
uk_UA: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk_UA: Еритрея

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: Ethiopia
uk_UA: Ефіопія

en: Event
uk_UA: Подія

en: Event %d: %s
uk_UA: Події %d: %s

en: Event Add-Ons
uk_UA: Надбудови події

en: Event Aggregator includes a new, better system for removing unwanted imported events from your calendar. Click the button below to transition previously deleted events. This process will remove unwanted records from your database and include recent or upcoming trashed events in your Ignored archive.
uk_UA: Агрегатор подій містить нову, кращу систему для видалення небажаних імпортованих подій із вашого календаря. Натисніть кнопку нижче, щоб перенести раніше видалені події. Цей процес видалить непотрібні записи з вашої бази даних і включить нещодавні або майбутні події, поміщені в кошик, у ваш архів «Ігноровані».

en: Event Automator
uk_UA: Автоматизатор подій

en: Event Blocks
uk_UA: Блоки подій

en: Event Categories
uk_UA: Категорія події

en: Event Category
uk_UA: Категорія події

en: Event Cost
uk_UA: Вартість події

en: Event Currency Position
uk_UA: Позиція грошової одиниці подій

en: Event Currency Symbol
uk_UA: Символ валюти події

en: Event Date & Time
uk_UA: Дата та час події

en: Event Date and Time
uk_UA: Дата та час події

en: Event Date:
uk_UA: Дата события

en: Event Description
uk_UA: Опис події

en: Event Details Background Color
uk_UA: Фоновий колір подробиць події

en: Event End Date
uk_UA: Дата закінчення події

en: Event End Time
uk_UA: Час закінчення події

en: Event Excerpt
uk_UA: Уривок підії

en: Event Featured Image
uk_UA: Мініатюра події

en: Event ID
uk_UA: ID події:

en: Event Log
uk_UA: Лог події

en: Event Name
uk_UA: Назва події

en: Event Organizer
uk_UA: Організатор заходу

en: Event Organizers
uk_UA: Організатори заходу

en: Event Settings
uk_UA: Налаштування події

en: Event Show Map
uk_UA: Карта події

en: Event Show Map Link
uk_UA: Показати на мапі лінк на подію

en: Event Start Date
uk_UA: Дата початку події

en: Event Start Time
uk_UA: Час початку події

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
uk_UA: Позначити як онлайн-подію

en: Event Tags
uk_UA: Мітки події

en: Event Tickets
uk_UA: Квитки на подію

en: Event Time Zone
uk_UA: Часова зона події

en: Event Title
uk_UA: Назва події

en: Event Venue
uk_UA: Місце проведення події

en: Event Venue Name
uk_UA: Назва місця проведення події

en: Event Website
uk_UA: Веб-сайт події

[ctx: Event location on the Ticket Email]
en: Event Location
uk_UA: Місце проведення події

en: Eventbrite event not found.
uk_UA: Eventbrite Подія не знайдена

en: Eventbrite user not found.
uk_UA: Eventbrite користувач не знайдений.

en: Events
uk_UA: Події

en: Events Import
uk_UA: Імпорт подій

en: Events Tickets
uk_UA: Квитки на події

en: Events URL slug
uk_UA: Частина посилання на події

en: Events template
uk_UA: Шаблон подій

en: Evergreen
uk_UA: Вічнозелений

en: Every %d Minutes
uk_UA: Кожні %d хвилин

en: Existing theme overrides that may need revision:
uk_UA: Існуючі перевизначення теми, які можуть потребувати корекції:

en: Expired license. Consult your network administrator.
uk_UA: Ліцензія закінчилась. Проконсультуйтесь з мережевим адміністратором.

en: Export Events
uk_UA: Експорт подій

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: F j
uk_UA: d.m.Y

en: F j, Y
uk_UA: d.m.Y

en: FREE
uk_UA: БЕЗПЛАТНО

en: Failed to import record in row %d.
uk_UA: Не вдалося імпортувати запис в рядку %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
uk_UA: Флоклендські острова

en: Faroe Islands
uk_UA: Фарерські острови

en: Favorite Imports
uk_UA: Обрані імпортування

en: Feature Event
uk_UA: Особливості події

en: Featured
uk_UA: Вибрані

en: Features overview
uk_UA: Огляд функцій

en: Feb
uk_UA: Лют

en: February
uk_UA: Лютий

en: Field ID:
uk_UA: ID поля:

en: Fiji
uk_UA: Фіджі

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Filter Bar
uk_UA: Фільтр Бар

en: Filter Bar Color
uk_UA: Колір панелі фільтру

en: Filters
uk_UA: Фільтри

en: Find %s
uk_UA: Знайти %s

en: Finding & extending your calendar.
uk_UA: Знайти та розширити ваш календар

en: Finding your calendar.
uk_UA: Пошук вашого календаря.

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: First page
uk_UA: Перша сторінка

en: Florida
uk_UA: Флорида

en: For classic editor
uk_UA: Для класичного редактора

en: France
uk_UA: Франція

en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: French Guiana
uk_UA: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk_UA: Французька Полінезія

en: French Southern Territories
uk_UA: Французькі Південні Території

en: Fri
uk_UA: Пт

en: Friday
uk_UA: П’ятниця

en: Front page calendar
uk_UA: Перша сторінка календаря

en: Full debug (all events)
uk_UA: Повне налагодження (всі події)

en: Gabon
uk_UA: Габон

en: Gambia
uk_UA: Гамбія

en: General
uk_UA: Загальне

en: General Theme
uk_UA: Загальна тема

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: Get Event Tickets to manage attendee registration and ticket sales to your events, for free.
uk_UA: Отримайте Event Tickets, що б безкоштовно керувати реєстрацією учасників та продажем квитків на ваші події.

en: Getting More Help
uk_UA: Отримати додаткову підтримку

en: Getting Support
uk_UA: отримати підтримку

en: Getting started guide
uk_UA: Розпочати роботу з посібником

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Gibraltar
uk_UA: Гібралтар

en: Global
uk_UA: Загальний

en: Global Elements
uk_UA: Глобальні елементи

en: Go to WordPress Updates page
uk_UA: Перейти на сторінку оновлення WordPress

en: Go to plugins page
uk_UA: Перейти на сторінку плагіна

en: Google Calendar
uk_UA: Календар Google

en: Google Maps API
uk_UA: API Google Maps

en: Google Maps API key
uk_UA: Ключ Google Maps API

en: Google Maps default zoom level
uk_UA: Рівень маштабу Google Maps за умовчанням

en: Google maps iframe displaying the address to %s
uk_UA: Рамка карт Google із адресою  %s

en: Got it
uk_UA: Зрозуміло

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Greenland
uk_UA: Ґренландія

en: Grenada
uk_UA: Гренада

en: Guadeloupe
uk_UA: Гваделупа

en: Guam
uk_UA: Гуам

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Guinea
uk_UA: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk_UA: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk_UA: Гаяна

en: HH:MM
uk_UA: Години:хвилини

en: Haiti
uk_UA: Гаїті

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
uk_UA: У вас є подія, яка відбудеться після опівночі? Виберіть час після закінчення цієї події, щоб уникнути показу цієї події в календарі на наступний день.

en: Having trouble?
uk_UA: З'явились труднощі?

en: Hawaii
uk_UA: Гаваї

en: Heard and McDonald Islands
uk_UA: Острів Херд і острови Макдональд

en: Hello,
uk_UA: Привіт,

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Here is the iCal feed URL for your events:
uk_UA: Посилання на стрічку iCal для ваших подій:

en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our StellarWP community.
uk_UA: Привіт, %1$s! Це запрошення допомогти нашій спільноті StellarWP.

en: Hide & Ignore
uk_UA: Приховати та ігнорувати

en: Hide Event From Event Listings
uk_UA: Приховати подію зі списку подій

en: Hide Filters
uk_UA: Приховати фільтри

en: Hide From %s Listings
uk_UA: Скрыть из Списков %s

en: Hide and Ignore &#8220;%s&#8221;
uk_UA: Приховати та ігнорувати &#8220;%s&#8221;

en: Hide the following settings tabs on every site:
uk_UA: Приховати наступні параметри вкладки на кожному сайті:

en: Hide the search field on all views.
uk_UA: Приховати поле пошуку на всіх виглядах

en: History
uk_UA: Історія

en: Holy See (Vatican City State)
uk_UA: Ватикан

en: Honduras
uk_UA: Гондурас

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконг

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

en: I couldn't understand how to make it work.
uk_UA: Я не можу зрозуміти, як змусити його працювати

en: I found a better plugin.
uk_UA: Я знайшов кращий плагін.

en: I need a specific feature it doesn't provide.
uk_UA: Мені потрібна конкретна функція, якої ще немає.

en: I'm not ready
uk_UA: Я не готовий

en: ICS File
uk_UA: ICS файл

en: Iceland
uk_UA: Ісландія

en: Idaho
uk_UA: Айдахо

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
uk_UA: Якщо ви знайомі з HTML, ви можете додати додатковий код після шаблону події. У деяких темах це може знадобитися для стилізації або розмітки.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
uk_UA: Якщо ви знайомі з HTML, ви можете додати додатковий код перед шаблоном подій. У деяких темах це може знадобитися для стилізації або розмітки.

en: If you have a valid license for one of our paid plugins, you can %s in our premium support forums. Our support team monitors the forums and will respond to your thread within 24-48 hours (during the week).
uk_UA: Якщо у вас є ліцензія для одного з наших платних плагінів, ви можете %s в наших форумах преміальної підтримки. Наша команда підтримки спостерігає за роботою форуму та відповість на ваше повідомлення протягом 24-48 годин (протягом тижня).

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our %s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
uk_UA: Якщо ви вже спробували вище написане і це вам не допомогло, ви можете написати нове повідомлення на нашому %s. Наша команда підтримки переглядає форуми раз в тиждень і буде рада вам допомогти.

en: If you have tried the above steps and are still having trouble, you can post a new thread to our WordPress.org forums for %1$s or %2$s. Our support staff monitors these forums once a week and would be happy to assist you there.
uk_UA: Если вы уже попробовали выше написанное и это вам не помогло, вы можете написать новое сообщение на нашем форуме на WordPress.org  для %1$s или %2$s.. Наша команда поддержки просматривает форумы раз в неделю и будет рада вам помочь.

en: If you opt-in, some data about your usage of The Events Calendar and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve).
uk_UA: Якщо ви погодитесь - деякі дані про ваше використання Events Calendar та майбутніх товарів StellarWP будуть передані нашим командам (що б вони могли працювати над покращенням).

en: Ignored
uk_UA: Ігнорується

en: Ignored <span class="count">(%s)</span> | Ignored <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Ігнорується: <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Игнорируется: <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Игнорируется: <span class="count">(%s)</span>

en: Illinois
uk_UA: Іллінойс

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import All
uk_UA: Імпортувати все

en: Import All (%d)
uk_UA: Імпортувати все (%d)

en: Import Date Range Limit
uk_UA: Імпортувати діапазон дат

en: Import Event Settings
uk_UA: Імпортувати налаштування подій

en: Import Limit Type
uk_UA: Імпортувати ліміт типу

en: Import Quantity Limit
uk_UA: Граничний обсяг імпорту

en: Import Source
uk_UA: Джерело імпорту

en: Import Type:
uk_UA: Тип імпортування:

en: Import complete!
uk_UA: Імпорт завершено!

en: Import completed
uk_UA: Імпорт завершено

en: Import created
uk_UA: Імпорт створений

en: Import events with Event Aggregator
uk_UA: Імпорт подій за допомогою Event Aggregator

en: Import failed
uk_UA: Не вдалося імпортувати

en: Import is complete
uk_UA: Імпорт завершено

en: Include %1$s in main blog loop
uk_UA: Додати %1$s в блог

en: Include events in main blog loop
uk_UA: Включити події в головний блог

en: Include iCal and Google event links in this email.
uk_UA: Прикріпіть iCal та посилання подій Google до email-листа

en: India
uk_UA: Індія

en: Indiana
uk_UA: Індіана

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
uk_UA: Інформація про останні зміни шаблону і можливих впливів на роботу перевизначення шаблону представлена нижче.

en: Initializing Tribe Events on %s
uk_UA: Ініціалізація Tribe Events  - %s

en: Install %s
uk_UA: Встановити %s

en: Install Event Tickets
uk_UA: Встановіть квитки на події

en: Install Plugin
uk_UA: Встановити плагін

en: Integrations
uk_UA: Інтеграція

en: Internal Processes
uk_UA: Внутрішні процеси

en: Invalid Facebook URL
uk_UA: Невірне Facebook посилання

en: Invalid Key
uk_UA: Неправильний ключ

en: Invalid field type specified
uk_UA: Вказано недопустимий тип поля

en: Invalid or incomplete field passed
uk_UA: Відправлено порожнє поле або поле з неправильним значенням

en: Iowa
uk_UA: Айова

en: Iran, Islamic Republic of
uk_UA: Іран, Ісламська Республіка

en: Iraq
uk_UA: Ірак

en: Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: It appears as if the tribe-common libraries cannot be found! The directory should be in the "common/" directory in the events calendar plugin.
uk_UA: Схоже, що бібліотеки tribe-common не можуть бути знайдені! Ця директорія повинна бути в директорії "common/" в плагіні the events calendar.

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Jamaica
uk_UA: Ямайка

en: Jan
uk_UA: Січ

en: January
uk_UA: Січень

en: Japan
uk_UA: Японія

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Jul
uk_UA: Лип

en: July
uk_UA: Липень

en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
uk_UA: Перейти до %1$snext наступного %2$s%3$s.

en: Jun
uk_UA: Чер

en: June
uk_UA: Червень

en: Kansas
uk_UA: Канзас

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
uk_UA: Залишити основний плагін %sБЕЗКОШТОВНИМ%s!

en: Kentucky
uk_UA: Кентуккі

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Keyword(s)
uk_UA: Ключове слово

en: Keywords:
uk_UA: Ключові слова:

en: Kiribati
uk_UA: Кірібаті

en: Knowledgebase
uk_UA: База знань

en: Korea, Democratic People's Republic of
uk_UA: Корейська Народно-Демократична Республіка

en: Korea, Republic of
uk_UA: Південна Корея

en: Kuwait
uk_UA: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk_UA: Киргизія

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
uk_UA: Причина (необов'язково)

[ctx: Label for live stream URL field]
en: Live Stream URL
uk_UA: Посилання на пряму трансляцію

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
uk_UA: Фільтри

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
uk_UA: Мапа

[ctx: Label for the Photo View checkbox.]
en: Photo
uk_UA: Фото

[ctx: Label for the Summary View checkbox.]
en: Summary
uk_UA: Короткий вміст

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
uk_UA: Тиждень

en: Lagoon
uk_UA: Лагуна

en: Lao People's Democratic Republic
uk_UA: Лаоська Народно-Демократична Республіка

en: Last Import
uk_UA: Останнє імпортоване

en: Last page
uk_UA: Остання сторінка

en: Latest Import:
uk_UA: Останній імпорт:

en: Latest Version:
uk_UA: Остання версія:

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Lead Management
uk_UA: Керування лідерами

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: Learn more about the upgrade
uk_UA: Дізнатися більше про це поновлення

en: Learn more.
uk_UA: Дізнатись більше.

en: Lebanon
uk_UA: Ліван

en: Lesotho
uk_UA: Лесото

en: Let's go!
uk_UA: Вперед!

en: Liberia
uk_UA: Ліберія

en: Libya
uk_UA: Лівія

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: License Key Status:
uk_UA: Статус ліцензійного ключа:

en: License key(s) updated.
uk_UA: Ліцензійний ключ(і) оновлений

en: Licenses
uk_UA: Ліцензії

en: Liechtenstein
uk_UA: Ліхтенштейн

[ctx: Link on the Ticket Email]
en: Get Directions
uk_UA: Прокласти маршрут

[ctx: Link to full description. %1$s: pre=translated event term. %2$s: event url.]
en:  (View Full %1$s Description Here: %2$s)
uk_UA:  (Переглянути повний %1$s опис тут: %2$s)

en: Links
uk_UA: Посилання

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Loading %s
uk_UA: Завантаження %s

en: Loading view.
uk_UA: Завантажити перегляд.

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Location
uk_UA: Розташування

en: Location:
uk_UA: Місцезнаходження:

en: Logging level
uk_UA: Рівень журнала подій

en: Looking for Something Special?
uk_UA: Шукаєте щось Особливе?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
uk_UA: Шукаєте додаткові функції, включаючи повторювані події, налаштовувані метадані, події спільноти, продаж квитків та інше?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
uk_UA: Шукаєте додаткові функції, включаючи повторювані події, налаштовувані метадані, події спільноти, продаж квитків та інше?

en: Looks like you are using Gutenberg on this WordPress installation. %1$s
uk_UA: Виглядає, що ви використовуєте Gutenberg в цій інсталяції WordPress. %1$s

en: Louisiana
uk_UA: Луїзіана

en: Luxembourg
uk_UA: Люксембург

en: Macau
uk_UA: Макао

en: Madagascar
uk_UA: Мадагаскар

en: Maine
uk_UA: Мен

[ctx: Maintenance table of contents link.]
en: Maintenance
uk_UA: Обслуговування

en: Make it stellar.
uk_UA: Зробіть це зірковим.

en: Make it yours.
uk_UA: Зробіть по-своєму

en: Malachite
uk_UA: Малахіт

en: Malawi
uk_UA: Малаві

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Maldives
uk_UA: Мальдіви

en: Mali
uk_UA: Малі

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Manage
uk_UA: Керувати

en: Map:
uk_UA: Мапа

[ctx: Maps table of contents link.]
en: Maps
uk_UA: Карти

en: Mar
uk_UA: Бер

en: March
uk_UA: Березень

en: Marshall Islands
uk_UA: Маршаллові острови

en: Martinique
uk_UA: Мартиніка

en: Maryland
uk_UA: Меріленд

en: Massachusetts
uk_UA: Массачусетс

en: Mauritania
uk_UA: Мавританія

en: Mauritius
uk_UA: Маврикій

en: May
uk_UA: Травень

en: Mayotte
uk_UA: Майотта

en: Merge Duplicates
uk_UA: Об'єднати копії

[ctx: Message notifying users they need to upgrade PHP]
en: Starting February 2023, %1$s will require PHP 7.4 or later. Currently, your site is using PHP version %2$s. Please update to a newer version. %3$sRead more%4$s.
uk_UA: Починаючи з лютого 2023 року %1$s буде потребувати PHP 7.4 або пізнішої версії. Зараз на вашому сайті використовується PHP версії %2$s. Будь ласка, оновіть його до новішої версії. %3$sДетальніше%4$s.

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
uk_UA: Статус події

[ctx: Metabox title]
en: Location
uk_UA: Розташування

en: Method
uk_UA: Спосіб

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Michigan
uk_UA: Мічиган

en: Micronesia, Federated States of
uk_UA: Федеративні Штати Мікронезії

en: Minnesota
uk_UA: Міннесота

en: Missing required fields in row %d.
uk_UA: Відсутня обов'язкові поля в рядку %d.

en: Mississippi
uk_UA: Міссісіпі

en: Missouri
uk_UA: Міссурі

en: Moldova, Republic of
uk_UA: Молдова

en: Mon
uk_UA: Пн

en: Monaco
uk_UA: Монако

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Mongolia
uk_UA: Монголія

en: Montana
uk_UA: Монтана

en: Montenegro
uk_UA: Чорногорія

en: Month View
uk_UA: Огляд місяця

en: Month and year format
uk_UA: Формат місяцю та року

en: Month view events per day
uk_UA: Місячне представлення подій за день

en: Montserrat
uk_UA: Монтсеррат

en: More...
uk_UA: Більше...

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Move to trash events older than
uk_UA: Перемістити до кошика події старше, ніж

en: Mozambique
uk_UA: Мозамбік

en: My %s
uk_UA: Мої %s

en: Myanmar
uk_UA: М'янма

en: Namibia
uk_UA: Намібія

en: Nauru
uk_UA: Науру

en: Nebraska
uk_UA: Небраска

en: Nepal
uk_UA: Непал

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: Network
uk_UA: Мережа

en: Network Settings
uk_UA: Налаштування мережі

en: Nevada
uk_UA: Невада

en: New %s
uk_UA: Нов(а)ий %s

en: New %s Category Name
uk_UA: Нове ім'я категорії %s

en: New Caledonia
uk_UA: Нова Каледонія

en: New Hampshire
uk_UA: Нью-Гемпшир

en: New Import
uk_UA: Новий імпорт

en: New Jersey
uk_UA: Нью-Джерсі

en: New Mexico
uk_UA: Нью-Мексико

en: New User Primer
uk_UA: Перші кроки

en: New York
uk_UA: Нью-Йорк

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: News For Events Users
uk_UA: Новини для користувачів подій

en: News and Tutorials
uk_UA: Новини та посібники

en: Next
uk_UA: Далі

en: Next %1$s
uk_UA: Наступна %1$s

en: Next Day
uk_UA: Наступний день

en: Next day
uk_UA: Наступний день

en: Next month
uk_UA: Наступного місяця

en: Next page
uk_UA: Наступна сторінка

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: Niger
uk_UA: Нігер

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: Niue
uk_UA: Ніуе

en: No
uk_UA: Ні

en: No %s found
uk_UA: Жодного %s не знайдено

en: No %s found in Trash
uk_UA: %s не знайдено у кошику

en: No checkbox options specified
uk_UA: Не обрано жодного варіанту чекбоксів

en: No data available in table
uk_UA: Немає даних, в наявній таблиці

en: No file chosen
uk_UA: Не вибрано жодного файлу

en: No importer defined for %s
uk_UA: Для %s імпорт не задано

en: No license entered. Consult your network administrator.
uk_UA: Немає ліцензії. Проконсультуйтесь з мережевим адміністратором.

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
uk_UA: Намає майбутніх %1$s на %2$s. Перегляньте весь календар щоб побачити весь список %3$s.

en: No matching records found
uk_UA: Немає результатів

en: No notable changes detected
uk_UA: Значущих змін не виявлено

en: No notable template changes detected.
uk_UA: Значних змін шаблону не виявлено.

en: No previous %s
uk_UA: Немає минулих %s

en: No radio options specified
uk_UA: Параметри радіо не налаштовано

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
uk_UA: Не знайдено результатів %1$s на або біля %2$s.

en: No saved %s exists.
uk_UA: Жодного збереження для %s не існує.

en: No select options specified
uk_UA: Параметри вибору не встановлено

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
uk_UA: Немає майбутніх %1$s на %2$s. Перегляньте майбутні %3$s у цій категорії або весь календар.

en: No upcoming Eventbrite events found.
uk_UA: Майбутніх подій Eventbrite не знайдено.

en: Non-existant field validation function passed
uk_UA: Відправлена неіснуюча функція перевірки поля

en: None
uk_UA: Немає

en: None of your settings were saved. Please try again.
uk_UA: Жодне з ваших налаштувань не збережено. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Norfolk Island
uk_UA: Острів Норфолк

en: North Carolina
uk_UA: Північна Кароліна

en: North Dakota
uk_UA: Північна Дакота

en: North Macedonia
uk_UA: Північна Македонія

en: Northern Mariana Islands
uk_UA: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Nov
uk_UA: Лис

en: November
uk_UA: Листопад

en: Null logger (will log nothing)
uk_UA: Нульовий журнал (нічого не пише)

[ctx: Number of events awaiting migration]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
uk_UA: %1$s%2$d%3$s залишилося

[ctx: Number of events awaiting preview]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
uk_UA: %1$s%2$d%3$s залишилося

en: Number of events to show per page
uk_UA: Кількість подій на сторінці

en: Oct
uk_UA: Жов

en: October
uk_UA: Жовтень

en: Ohio
uk_UA: Огайо

en: Oklahoma
uk_UA: Оклахома

en: Oman
uk_UA: Оман

en: Once Every 30 Mins
uk_UA: Один раз на 30 хвилин

en: One Time
uk_UA: Одного разу

en: One month
uk_UA: Один місяць

en: One week
uk_UA: Один тиждень

en: One-Time Import
uk_UA: Однократний імпорт

en: One-time imports include currently listed upcoming events, while scheduled imports automatically grab new events and updates from this url on a set schedule.
uk_UA: Одноразові імпорти включають поточні перелічені майбутні події, тоді як заплановані імпорти автоматично захоплюють нові події та оновлення з цієї URL-адреси за встановленим розкладом.

en: Ongoing
uk_UA: Поточне

en: Only errors
uk_UA: Тільки помилки

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
uk_UA: Включає css, щоб використовувати складні розмітки такі як календар і вигляд тижня.

en: Optional
uk_UA: Опціонально

en: Oregon
uk_UA: Орегон

en: Organizer
uk_UA: Організатор

en: Organizer Description
uk_UA: Опис організатора

en: Organizer Email
uk_UA: Ел. адреса організатора

en: Organizer Featured Image
uk_UA: Мініатюра організатора

en: Organizer Name
uk_UA: Ім'я організатора

en: Organizer Phone
uk_UA: Телефон організатора

en: Organizer Website
uk_UA: Веб-сайт організатора

en: Organizers
uk_UA: Організатори

en: Organizers should have upcoming events associated to them
uk_UA: Організатори повинні пов’язувати з ними майбутні події

en: Origin:
uk_UA: Джерело:

en: Other
uk_UA: Інше

en: Other URLs
uk_UA: Інші URL

en: Override network license key
uk_UA: Замініть мережевий ключ

en: PSST... Want a Discount?
uk_UA: Ей... Хочш знижку?

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Palau
uk_UA: Палау

en: Panama
uk_UA: Панама

en: Papua New Guinea
uk_UA: Папуа-Нова Гвінея

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Parent %s Category
uk_UA: Батьківська %s Категорія

en: Parent %s Category:
uk_UA: Батьківська %s Категорія:

en: Past %1$s from %2$s
uk_UA: Останні %1$s з %2$s

en: Past %s
uk_UA: Вставити %s

en: Pennsylvania
uk_UA: Пенсильванія

en: Permanently delete events older than
uk_UA: Остаточно видалити події, старші за

en: Permission Error
uk_UA: Помилка доступу

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Phone:
uk_UA: Телефон:

en: Pitcairn
uk_UA: Піткерн

en: Please provide a Meetup URL when importing from Meetup.
uk_UA: Вкажіть URL Meetup при імпорті з Meetup.

en: Please provide the URL that you wish to import.
uk_UA: Вкажіть URL, який ви хочете імпортувати

en: Please provide the file that you wish to import.
uk_UA: Вкажіть файл, який ви хочете імпортувати.

en: Please wait while time zone data is added to your events.
uk_UA: Зачекайте, дані про часовий пояс додаються до ваших подій

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
uk_UA:  та

en: Plugin Active
uk_UA: Плагін активний

en: Plugin Inactive
uk_UA: Плагін неактивний

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Post Title Color
uk_UA: Колір заголовка повідомлення

en: Postal Code:
uk_UA: Поштовий індекс:

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
uk_UA: Перенесено

en: Premium Add-Ons
uk_UA: Преміальні надбудови

en: Premium support
uk_UA: Преміальна підтримка

en: Prev
uk_UA: Попередній

en: Preview
uk_UA: Переглянути

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Previous %1$s
uk_UA: Минулі %1$s

en: Previous Day
uk_UA: Попередній день

en: Previous TEC versions
uk_UA: Попередні версії TEC

en: Previous month
uk_UA: Попередній місяць

en: Previous page
uk_UA: Попередня сторінка

en: Price Background Color
uk_UA: Колір фону ціни

en: Privacy
uk_UA: Приватність

en: Pro
uk_UA: Про

en: Problem loading the block, please remove this block to restart.
uk_UA: Не вдалося завантажити блок, видаліть цей блок для перезавантаження.

en: Protected: %s
uk_UA: Захищено: %s

en: Puerto Rico
uk_UA: Пуерто-Рико

en: Purchase any StellarWP product during the sale and get <b>100%</b> off WP Business Reviews and take <b>40%</b> off all other brands.
uk_UA: Придбайте будь який продукт StellarWP під час розпродажу та отримайте знижку <b>100%</b> на WP Business Reviews и знижку <b>40%</b> на всі інші бренди.

en: Qatar
uk_UA: Катар

en: Radius:
uk_UA: Радіус:

en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
uk_UA: Оцініть %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s

en: Rate It
uk_UA: Оцініть це

en: Rating:
uk_UA: Рейтинг:

en: Read more
uk_UA: Читати далі

en: Read more about our support policy
uk_UA: Прочитайте більше про наші правила підтримки

en: Read more.
uk_UA: Читати далі.

en: Recent Template Changes
uk_UA: Остання зміна шаблону

en: Records per page
uk_UA: Записів на сторінку

en: Recurring event
uk_UA: Регулярні події

en: Release notes
uk_UA: Особливості релізу

en: Requires:
uk_UA: Потрібно:

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Ignored
uk_UA: Відновити &#8220;%s&#8221; з ігноруючих

en: Return to Plugins page
uk_UA: Повернутись на сторінку плагіна

en: Return to WordPress Updates
uk_UA: Повернутись на сторінку оновлення WordPress

en: Returns all the upcoming events matching the search criteria
uk_UA: Повертає всі майбутні події, які відповідають критеріям пошуку

en: Reunion
uk_UA: Реюньйон

en: Rhode Island
uk_UA: Род-Айленд

en: Right here
uk_UA: Тут

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Run Import
uk_UA: Запустити імпорт

en: Russian Federation
uk_UA: Російська Федерація

en: Rwanda
uk_UA: Руанда

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
uk_UA: Сан-Томе і Принсіпі

en: Saint Barth&eacute;lemy
uk_UA: Сен-Бартелемі

en: Saint Helena
uk_UA: Острів Святої Єлени

en: Saint Kitts and Nevis
uk_UA: Сент-Кітс і Невіс

en: Saint Lucia
uk_UA: Сент-Люсія

en: Saint Pierre and Miquelon
uk_UA: Сен-П'єр і Мікелон

en: Saint Vincent and The Grenadines
uk_UA: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: Samoa
uk_UA: Самоа

en: San Marino
uk_UA: Сан-Маріно

en: Sat
uk_UA: Сб

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: Save 30% on all StellarWP products.
uk_UA: Зекономте 30% на всіх продуктах StellarWP.

en: Save 40% on all The Events Calendar products.
uk_UA: Заощаджуйте 40% на всіх продуктах The Events Calendar.

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Scheduled import was successfully updated.
uk_UA: Заплановане імпортування було успішно оновлено.

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search %s
uk_UA: Пошук %s

en: Search %s Categories
uk_UA: Шукати %s у категоріях

en: Search for events
uk_UA: Шукати події

en: Search:
uk_UA: Пошук:

en: See which plugins you have opted in to tracking for
uk_UA: Подивіться на які плагіни ви підписані для відслідковування

en: Select %s
uk_UA: Вибрати %s

en: Select All
uk_UA: Вибрати все

en: Select Color
uk_UA: Оберіть колір

en: Select Content Type
uk_UA: Виберіть тип вмісту

en: Select Source
uk_UA: Оберіть джерело

en: Select a Country:
uk_UA: Виберіть країну:

en: Select a State:
uk_UA: Оберіть регіон:

en: Select all pages
uk_UA: Вибрати всі сторінки

en: Select an image
uk_UA: Оберіть зображення

en: Select date.
uk_UA: Обрати дату.

en: Sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees for free with Event Tickets.
uk_UA: Продавайте квитки, збирайте відповіді та керуйте учасниками безкоштовно за допомогою квитків на події.

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Sep
uk_UA: Вер

en: September
uk_UA: Вересень

en: September 22 @ 7:00 pm - 11:00 pm
uk_UA: 22 вересня @ 19:00 - 23:00

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Server Connection
uk_UA: З'єднання з сервером

en: Set Font Colors
uk_UA: Встановити кольори шрифтів

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
uk_UA: Встановіть символ валюти за умовчанням для вартості події. Зверніть увагу, що це впливає тільки на майбутні події, і зміни не будуть прийняті для минулих подій.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

[ctx: Settings label for opting out of Telemetry.]
en: Opt out of Telemetry
uk_UA: Відписатись від Телеметрії

en: Settings overview
uk_UA: Огляд налаштувань

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережені.

en: Seychelles
uk_UA: Сейшельські острови

en: Shop now
uk_UA: Купуйте зараз

en: Show Featured Event Images
uk_UA: Показати обрані зображення подій

en: Show Map
uk_UA: Показати мапу

en: Show Map Link
uk_UA: Показати посилання на мапу

en: Show Map:
uk_UA: Показати мапу:

en: Show The Events Calendar link
uk_UA: Показати посилання на The Events Calendar

en: Show Timezone
uk_UA: Показати часовий пояс

en: Show comments
uk_UA: Показати коментарі

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
uk_UA: Показати події з іншими записами сайту. Коли тут стоїть галочка, події будуть також з'являтися на сторінці подій за замовчуванням.

en: Show time zone
uk_UA: Показати часовий пояс

en: Sierra Leone
uk_UA: Сьєрра-Леоне

en: Sign Up
uk_UA: Зареєструватися

en: Singapore
uk_UA: Сінгапур

en: Single Event
uk_UA: Одна подія

en: Single event URL slug
uk_UA: Посилання для однієї події

en: Site License Key
uk_UA: Ключ ліцензії на сайт

en: Skeleton Styles
uk_UA: Базові стилі

en: Skipped:
uk_UA: Пропущено:

en: Skyfall
uk_UA: Падіння небес

en: Slovakia (Slovak Republic)
uk_UA: Словччина (Словацька республіка)

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Solomon Islands
uk_UA: Соломонові острови

en: Somalia
uk_UA: Сомалі

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
uk_UA: Вибачте, для The Events Calendar потрібен PHP %s або вище. Зверніться до адміністратора вашого веб-хостингу.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
uk_UA: Вибачте, для The Events Calendar потрібен WordPress %s або вище. Будь ласка, оновіть WordPress.

en: Sorry, key validation server is not available.
uk_UA: Вибачте, сервер перевірки ключа недоступний.

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Source:
uk_UA: Джерело:

en: South Africa
uk_UA: Південна Африка

en: South Carolina
uk_UA: Південна Кароліна

en: South Dakota
uk_UA: Південна Дакота

en: South Georgia, South Sandwich Islands
uk_UA: Південна Георгія, Південні Сендвічеві острова

en: Spain
uk_UA: Іспанія

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі Ланка

en: Start Date
uk_UA: Дата початку

[ctx: Start Date Time "to" End Date Time]
en: to
uk_UA: до

en: Start Time
uk_UA: Час початку

en: Start selling tickets to your Events
uk_UA: Почніть продавати квитки на свої події

en: Start selling tickets to your events
uk_UA: Почати продавати квитки на цю подію

en: Start your upgrade
uk_UA: Почати оновлення

en: Start/End:
uk_UA: Початок/Кінець:

en: Start:
uk_UA: Початок:

en: State
uk_UA: Область

en: State or Province:
uk_UA: Штат або провінція:

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Step 1 of 2
uk_UA: Крок 1 з 2

en: Step 2 of 2
uk_UA: Крок 2 з 2

en: Sticky in Month View
uk_UA: Записки в Перегляді місяця

en: Subscribe to calendar
uk_UA: Підписатись на календар

en: Success
uk_UA: Успіх

en: Sudan
uk_UA: Судан

en: Suggested text:
uk_UA: Пропонований текст:

en: Sun
uk_UA: Нд

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Sunshine
uk_UA: Сонечко

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support for The Events Calendar
uk_UA: Підтримка для The Events Calendar

en: Suriname
uk_UA: Сурінам

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
uk_UA: Свальбард і Ян-Маєн

en: Swaziland
uk_UA: Свазіленд

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: Syrian Arab Republic
uk_UA: Сирійська Арабська Республіка

en: System Information
uk_UA: Інформація про систему

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Tags:
uk_UA: Позначки:

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Tajikistan
uk_UA: Таджикистан

en: Tanzania, United Republic of
uk_UA: Танзанія

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
uk_UA: Для перезапису шаблону, його потрібно перемістити в правильну піддиректорію: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
uk_UA: Для перезапису шаблону, його потрібно перемістити в правильну піддиректорію: tribe_get_template_part('%s')

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
uk_UA: Шаблони, додані або оновлені в цьому релізі (%s):

en: Temporary file not found. Could not save %s.
uk_UA: Тимчасовий файл не знайдений. Не вдалося зберегти %s .

en: Tennessee
uk_UA: Теннессі

en: Terms
uk_UA: Значення

en: Test for a theme or plugin conflict
uk_UA: Перевірити на конфлікт з темами або плагінами

en: Texas
uk_UA: Техас

[ctx: Text for link to the add-ons page.]
en: Check out the available add-ons.
uk_UA: Перевірте доступні доповнення.

[ctx: Text introducing the table of contents links.]
en: Jump to:
uk_UA: Перейти до:

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
uk_UA: Дякуємо за встановлення правильного ключа, він закінчується %s

[ctx: The "/page/" URL string component.]
en: page
uk_UA: сторінка

[ctx: The "Find a {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Find %1$s %2$s
uk_UA: Знайти %1$s %2$s

en: The Events Calendar - View V2
uk_UA: The Events Calendar - Версія V2

en: The Events Calendar REST API allows accessing upcoming events information easily and conveniently.
uk_UA: REST API календаря подій дозволяє легко та зручно отримувати доступ до інформації про майбутні події.

en: The Events Calendar brand logo
uk_UA: Логотип бренду The Events Calendar

en: The Events Calendar could not write WPML default config file: please create the file manually.
uk_UA: Events Calendar не міг записати стандартний файл конфігурації WPML: створіть файл вручну.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
uk_UA: The Events Calendar це ретельно створене, розширюване доповнення, яке дозволяє Вам легко і швидко ділитися Вашими подіями.

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
uk_UA: The Events Calendar це ретельно створене, розширюване доповнення, яке дозволяє Вам легко і швидко ділитися Вашими подіями. Гарне. Надійне. Приголомшливе.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
uk_UA[0]: Вищевказана установка не була збережена. Інші налаштування збережені успішно.
uk_UA[1]: Вищевказані настройки не були збережені. Інші налаштування збережені успішно.
uk_UA[2]: Вищевказані настройки не були збережені. Інші налаштування збережені успішно.

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
uk_UA: Вищезазначене в ідеалі повинно бути в множині, а це - в однині.<br />Посилання на одну подію: %s

[ctx: The associated field is required.]
en: (required)
uk_UA: (обов’язкове)

en: The cost currency symbol
uk_UA: Символ валюти

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
uk_UA: Символ валюти зазвичай знаходиться перед вартістю. При включенні цього параметра, символ буде показаний після вартості.

en: The date day
uk_UA: День

en: The date hour
uk_UA: Години

en: The date minutes
uk_UA: Хвилини

en: The date month
uk_UA: Місяць

en: The date seconds
uk_UA: Секунди

en: The date year
uk_UA: Рік

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
en: Upcoming
uk_UA: Майбутні події

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
en: Upcoming
uk_UA: Майбутні події

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
uk_UA: Майбутні події

[ctx: The days of the week text color setting label.]
en: Days of the Week
uk_UA: Днів тижня

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
uk_UA: Клікніть що б обрати поточний місяць

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
uk_UA: Сьогодні

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
uk_UA: Цей місяць

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
uk_UA: Майбутні події

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
uk_UA: Клікніть що б обрати сьогоднішню дату

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
uk_UA: Показати список найближчих подій

en: The e-mail address will be obfuscated on this site to avoid it getting harvested by spammers.
uk_UA: Адреса ел. пошти буде прихована, щоб спамери не користувались нею

en: The event categories
uk_UA: Категорії подій

en: The event category ID or name
uk_UA: Ідентифікатор категорії заходу чи назва

en: The event category name
uk_UA: Назва категорії події

en: The event could not be updated
uk_UA: Подію не вдалося оновити

en: The event description
uk_UA: Опис події

en: The event does not have a venue assigned
uk_UA: У подій відсутні місця проведення

en: The event does not have an organizer assigned
uk_UA: У події відсутній організатор

en: The event featured image details if set
uk_UA: Зображення до Події

en: The event long description
uk_UA: Повний опис Події

en: The event name
uk_UA: Назва події

en: The event organizers
uk_UA: Організатори події

en: The event publication date
uk_UA: Дата публікації події

en: The event publication date (UTC time zone)
uk_UA: Дата публікації події (UTC часовий пояс)

en: The event short description
uk_UA: Короткий опис Події

en: The event status
uk_UA: Статус події

en: The event tag ID or name
uk_UA: Ідентифікатор позначки заходу чи назва

en: The event tags
uk_UA: Теги подій

en: The event title
uk_UA: Заголовок події

en: The event venue
uk_UA: Місце проведення події

en: The event with the specified ID is not accessible.
uk_UA: Подія з зазначеним ідентифікатором не доступна.

en: The following fields are required for a successful import:
uk_UA: Наступні поля є обов'язковими для успішного імпорту:

en: The function needs to be passed an $event or used in the loop.
uk_UA: Функція повинна бути передана в $event  або використовується у циклі.

[ctx: The header string for the Elementor event venue widget address section.]
en: Address:
uk_UA: Адреса:

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
uk_UA: Показати:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
uk_UA: Заголовок:

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the List Widget.]
en: Generate JSON-LD data
uk_UA: Генерувати дані в форматі JSON-LD

[ctx: The label for the option to hide the List Widget if no upcoming events.]
en: Hide this widget if there are no upcoming events.
uk_UA: Приховати цей віджет, якщо немає майбутніх подій.

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
uk_UA: Встановити статус

[ctx: The name of the List Widget.]
en: Events List
uk_UA: Список заходів

en: The organizer could not be deleted
uk_UA: Організатора не вдалося видалити

en: The organizer could not be updated
uk_UA: Організатора не вдалося оновити

en: The organizer email address
uk_UA: Ел. адреса організатора

en: The organizer is already trashed
uk_UA: Інформація про організатора знаходиться в кошику

en: The organizer long description
uk_UA: Повний опис організатора

en: The organizer name
uk_UA: Ім'я організатора

en: The organizer phone number
uk_UA: Номер телефону організатора

en: The organizer short description
uk_UA: Короткий опис організатора

en: The organizer website
uk_UA: Веб-сайт організатора

en: The organizer with the specified ID is not accessible.
uk_UA: Організатор із зазначеним ідентифікатором не доступний.

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
uk_UA: Оберіть статус Події

en: The plugin doesn't work.
uk_UA: Плагін не працює.

en: The request was sent insecurely.
uk_UA: Запит відправлений небезпечно.

en: The request wasn't sent from this tab.
uk_UA: Запит надіслано не з цієї вкладки.

en: The requested URL does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
uk_UA: Запитана URL-адреса не містить майбутніх і опублікованих подій, які відповідають критеріям пошуку.

en: The requested event is not accessible
uk_UA: Запитувана подія недоступна

en: The requested page was not found.
uk_UA: Запитана сторінка не знайдена.

en: The requested source does not have any upcoming and published events matching the search criteria.
uk_UA: Запитане джерело не має майбутніх і опублікованих подій, які відповідають критеріям пошуку.

en: The requested venue archive page does not exist
uk_UA: Сторінка запитуваного архіву місця не існує

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
uk_UA: Вибраний файл порожній або ще не створений.

en: The slug used for building the events URL.
uk_UA: Частина адреси, яка використовується для створення посилання на події.

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
uk_UA: День

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
uk_UA: Список

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
uk_UA: Місяць

[ctx: The text used for the link to the event archive in the admin post tag list.]
en: %s View
uk_UA: %s Перегляд

[ctx: The title (hover text) for the premium view indicator.]
en: Get Events Calendar Pro to use this View.
uk_UA: Що б використовувати цей виглядь, придбайте Events Calendar Pro.

en: The venue ZIP code
uk_UA: Поштовий індекс місця проведення події

en: The venue address
uk_UA: Адреса місця проведення

en: The venue city
uk_UA: Місто події

en: The venue could not be updated
uk_UA: Місце проведення не вдалося оновити

en: The venue country
uk_UA: Країна проведення

en: The venue is already trashed
uk_UA: Інформація про місце проведення вже у кошику

en: The venue long description
uk_UA: Повний опис місця проведення події

en: The venue name
uk_UA: Назва місця проведення події

en: The venue phone number
uk_UA: Телефон місця проведення

en: The venue short description
uk_UA: Короткий опис місця події

en: The venue state or province
uk_UA: Штат чи область місця проведення події

en: The venue website URL
uk_UA: Веб-сайт події

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
uk_UA: Доступна нова версія %1$s. %2$s

en: There is a solution for every problem
uk_UA: Для кожної проблеми є вирішення

en: There was a problem processing your import. Please try again.
uk_UA: Під час імпортування виникла помилка. Спробуйте знову.

en: There were no results found for %s.
uk_UA: Нічого не знайдено по шаблону %s.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong>.
uk_UA: Немає результатів для <strong>"%1$s"</strong>.

en: There were no results found.
uk_UA: Результатів не знайдено.

en: This %s has passed.
uk_UA: Це  %s пройшло.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
uk_UA: Цей календар працює на The Events Calendar.

en: This is where all of the global network settings for The Events Calendar can be modified.
uk_UA: Тут можуть бути змінені всі глобальні налаштування мережі для Modern Tribe's The Events Calendar.

en: This option allows you to automatically move past events to trash.
uk_UA: Ця опція дозволяє автоматично переміщати минулі події до кошику.

en: This option allows you to bulk delete past events. Be careful and backup your database before removing your events as there is no way to reverse the changes.
uk_UA: Ця опція дозволяє масово видаляти минулі події. Будьте обережні та створюйте резервну копію вашої бази даних, перш ніж видаляти ваші події, оскільки неможливо відминити зміни.

en: This section contains information on The Events Calendar Plugin.
uk_UA: В цьому розділі міститься інформація про плагін The Events Calendar.

en: Three months
uk_UA: Три місяці

en: Three weeks
uk_UA: Три тижні

en: Thu
uk_UA: Чт

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Tickets
uk_UA: Квитки

en: Time &amp; Date
uk_UA: Час і дата

en: Time Zone:
uk_UA: Часова зона:

en: Time range separator
uk_UA: Раздільник діапозону часу.

en: Time zone mode
uk_UA: Режим часового поясу

en: Time:
uk_UA: Час:

[ctx: Title for the debugging section of the general settings.]
en: Debugging
uk_UA: Налагодження

[ctx: Title for the editing section of the general settings.]
en: Editing
uk_UA: Редагування

[ctx: Title for the maintenance section of the general settings.]
en: Maintenance
uk_UA: Обслуговування

[ctx: Title for the viewing section of the general settings.]
en: Viewing
uk_UA: Перегляд

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Togo
uk_UA: Того

en: Tokelau
uk_UA: Токелау

en: Tonga
uk_UA: Тонга

en: Total imported %1$s
uk_UA: Загально імпортовано %1$s

en: Translations
uk_UA: Переклади

en: Transparent
uk_UA: Прозорий

en: Trashed events will permanently be deleted in %1$d days, you can change that value using <code>%2$s</code>. <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Read more.</a>
uk_UA: Події з кошику будуть безповоротньо видалені з кошика через %1$d дн. Ви можете змінити це значення за допомогою <code>%2$s</code>. <a href="%3$s" rel="noopener noreferrer" target="_blank">Детальніше...</a>

en: Trinidad and Tobago
uk_UA: Тринідад і Тобаго

en: Troubleshoot
uk_UA: Усунення неполадок

en: Troubleshooting common problems
uk_UA: Вирішення типових проблем

en: Tue
uk_UA: Вт

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Turkey
uk_UA: Туреччина

en: Turkmenistan
uk_UA: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk_UA: Теркс і Кайкос острова

en: Tutorial
uk_UA: Навчальний посібник

en: Tuvalu
uk_UA: Тувалу

en: Two months
uk_UA: Два місяці

en: Two weeks
uk_UA: два тижні

en: URL:
uk_UA: Посилання:

en: Uganda
uk_UA: Уганда

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: United Arab Emirates
uk_UA: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk_UA: Великобританія

en: United States
uk_UA: Сполучені Штати

en: United States Minor Outlying Islands
uk_UA: Малі Відалені Острова (США)

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Unknown Column
uk_UA: Невідома колонка

en: Unknown or not set
uk_UA: Невідомий або не встанолений

en: Unknown service message
uk_UA: Невідоме повідомлення

en: Unnamed %s
uk_UA: Безіменне %s

en: Unnamed Venue
uk_UA: Місце проведення без назви

en: Unsupported
uk_UA: Не підтримується

en: Upcoming %s
uk_UA: Заплановані %s

en: Update %s Category
uk_UA: Оновити %s Категорію

en: Update Time Zone Data
uk_UA: Оновити дані часового поясу

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
uk_UA: Оновлення виконано: дані про часові пояси додано до всіх подій в базі даних

en: Update now to version %s.
uk_UA: Оновіться до версії %s.

en: Updated:
uk_UA: Оновлено:

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: Upgrade Plugin
uk_UA: Оновити плагін

en: Upgrade your calendar.
uk_UA: Оновити ваш календар

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: Use General
uk_UA: Використовувати загальні

en: Use manual time zones for each event
uk_UA: Використовувати цей часовий пояс для кожної події

en: Use the site-wide time zone everywhere
uk_UA: Використовувати цей часовий пояс всюди

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
uk_UA: Використовуйте це, щоб представити дані календарю Google, Apple iCal та іншим сумісним додаткам

en: Using stylesheets and page templates
uk_UA: Використання таблиць стилів та шаблонів сторінок

en: Utah
uk_UA: Юта

en: Uzbekistan
uk_UA: Узбекистан

en: Valid Key! Expires on %s
uk_UA: Поточний ключ! Термін дії закінчується %s

en: Value
uk_UA: Значення

en: Vanuatu
uk_UA: Вануату

en: Venezuela
uk_UA: Венесуела

en: Venue
uk_UA: Місце проведення

en: Venue Address
uk_UA: Адреса місця проведення

en: Venue Address 2
uk_UA: Адреса місця проведення (дод.)

en: Venue City
uk_UA: Місто проведення

en: Venue Country
uk_UA: Країна місця проведення

en: Venue Description
uk_UA: Опис місця проведення

en: Venue Featured Image
uk_UA: Мініатюра місця проведення

en: Venue Name
uk_UA: Назва місця

en: Venue Phone
uk_UA: Телефон місця події

en: Venue State/Province
uk_UA: Регіон проведення

en: Venue URL
uk_UA: URL-адреса місця проведення

en: Venue Website
uk_UA: Веб-сайт події

en: Venue Zip
uk_UA: Індекс місця проведення події

en: Venue location map
uk_UA: Місцезнаходження події на карті

en: Venues
uk_UA: Місця проведення

en: Venues should have upcoming events associated to them
uk_UA: Місця проведення мають бути пов’язані з майбутніми подіями

en: Vermont
uk_UA: Вермонт

en: Viet Nam
uk_UA: В'єтнам

en: View
uk_UA: Перегляд

en: View %s
uk_UA: Дивитись %s

en: View All Add-Ons
uk_UA: Переглянути всі доповнення

en: View All Scheduled Imports
uk_UA: Переглянути всі заплановані події

en: View Calendar
uk_UA: Перегляд Календаря

en: View Events
uk_UA: Переглянути події

en: View Filters
uk_UA: Переглянути фільтри

en: View Welcome Page
uk_UA: Переглянути вітальну сторінку

en: View all %s
uk_UA: Переглянути всі %s

[ctx: View all StellarWP Deals link text]
en: View all StellarWP Deals
uk_UA: Переглянути всі пропозиції StellarWP

en: View links to add events to your calendar
uk_UA: Перегляньте посилання щоб додати івенти до вашого календарю

en: View more %1$s.
uk_UA: Переглянути більше %1$s.

en: View your event categories
uk_UA: Переглянути ваші категорії подій

[ctx: Viewing table of contents link.]
en: Viewing
uk_UA: Перегляд

en: Views
uk_UA: Переглядів

en: Virgin Islands (British)
uk_UA: Віргінські острови (Британські)

en: Virgin Islands (U.S.)
uk_UA: Віргінські острова (США)

en: Virginia
uk_UA: Вірджинія

en: Virtual
uk_UA: Віртуальний

en: Visit the Add-on Page
uk_UA: Відвідати сторінку додатків

en: Wallis and Futuna Islands
uk_UA: Волліс і Футуна

en: Warnings and errors
uk_UA: Попередження та помилки

en: Washington
uk_UA: Вашингтон

en: We hope you love TEC Common!
uk_UA: Ми сподіваємось, що вам сподобається TEC Common!

en: We hope you love The Events Calendar!
uk_UA: Сподіваємось, що вам подобається The Events Calendar!

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
uk_UA: Ми відправляємо знижки нашим основним користувачам через нашу розсилку.

en: We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time.
uk_UA: Ми також будемо час від часу ділитись корисною інформацією про WordPress та наших товарах.

en: We'd love to know why you're leaving so we can improve our plugin.
uk_UA: Ми хотіли б знати, чому ви йдете, що б ми могли покращити наш плагін.

en: We're sorry to see you go.
uk_UA: Нам шкода що ви йдете.

en: Website
uk_UA: Веб-сайт

en: Website:
uk_UA: Веб-сайт:

en: Wed
uk_UA: Ср

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: West Virginia
uk_UA: Західна Вірджинія

en: Western Sahara
uk_UA: Західна Сахара

en: What personal data we collect and why we collect it
uk_UA: Які особисті дані ми збираємо та чому ми їх збираємо

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
uk_UA: Коли події закріплені в місячному представленні, вони показуються першими в списку подій у вказаний день.

en: Where's my calendar?
uk_UA: Де мій календар?

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
uk_UA: Хоча ресурси, зазначені вище, допомагають вирішити більшість проблем, бувають часи, коли вам може знадобитися додаткова підтримка. Якщо вам потрібна допомога у використанні наших плагінів, і ви хочете, щоб ми поглянули на проблему, будь ласка, виконайте наступні кроки:

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: Wisconsin
uk_UA: Вісконсин

en: Without a defined location your event will not display a %sGoogle Rich Snippet%s on the search results.
uk_UA: Без вказівки місця проведення ваше подія не покаже %sGoogle Rich Snippet%s в результатах пошуку.

en: Wyoming
uk_UA: Вайомінг

[ctx: X (kilometers abbreviation)]
en: %1$s (km)
uk_UA: %1$s км

[ctx: X (miles abbreviation)]
en: %1$s (mi)
uk_UA: %1$s миль

en: YYYY-MM-DD
uk_UA: РРРР-ММ-ДД

en: Yemen
uk_UA: Ємен

en: Yes
uk_UA: Так

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
uk_UA: Ви використовуєте версію %s і заслуговуєте обіймошок :-)

en: You are up to date!
uk_UA: Ви в курсі подій!

en: You are using a custom Google Maps API key.
uk_UA: Ви використовуєте користувацький ключ API для мап Google.

en: You do not have a license
uk_UA: У вас немає ліцензії

en: You don't have permission to do that.
uk_UA: У вас немає дозволу робити це.

en: You must select at least one view.
uk_UA: Ви повинні обрати хоча б один вигляд.

en: You need to connect to Meetup for Event Aggregator to work properly
uk_UA: Необхідно підключитись до Facebook, щоб агрегатор подій працював правильно.

en: You need to upgrade!
uk_UA: Вам потрібно оновитись!

en: You're almost there! Activate Event Tickets for free and you'll be able to sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees all from your Dashboard.
uk_UA: Ви майже готові! Активуйте квитки на події безкоштовно, і ви зможете продавати квитки, збирати відповіді та керувати учасниками зі своєї інформаційної панелі.

en: You've requested a non-existent tab.
uk_UA: Ви запитали неіснуючу вкладку.

en: Your Scheduled Import has been updated!
uk_UA: Ваше заплановане імпортування було оновлено!

en: Your current events URL is: %s
uk_UA: URL ваших поточних подій: %s

en: Your email
uk_UA: Ваш емейл

en: Your form had the following errors:
uk_UA: У вашій формі виявлені такі помилки:

en: Your license is invalid
uk_UA: Ваша ліцензія недійсна

en: Your license is valid
uk_UA: Ваша ліцензія дійсна

en: Zambia
uk_UA: Замбія

en: Zimbabwe
uk_UA: Зімбабве

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
uk_UA: Щоденно

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
uk_UA: Кожні 15 хвилин

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 30 Minutes
uk_UA: Кожні 30 хвилин

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Hourly
uk_UA: Погодинно

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
uk_UA: Щомісячно

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: On Demand
uk_UA: На вимогу

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
uk_UA: Щотижня

en: all
uk_UA: Всі

[ctx: all events slug]
en: all
uk_UA: Всі

en: all time
uk_UA: За весь час

en: and
uk_UA: та

en: based on %s version
uk_UA: засновано на версії %s

en: category
uk_UA: категорія

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
uk_UA[0]: %s Категорія
uk_UA[1]: %s Категорії
uk_UA[2]: %s Категорія

en: click here
uk_UA: натисніть тут

[ctx: column name]
en: # Imported
uk_UA: Iмпортовано

[ctx: column name]
en: Frequency
uk_UA: Частота

[ctx: column name]
en: Last Import
uk_UA: Останній імпорт

[ctx: column name]
en: Source
uk_UA: Джерело

[ctx: column name]
en: Type
uk_UA: Тип

[ctx: column name]
en: When
uk_UA: Коли

en: day
uk_UA: день

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

en: deactivated
uk_UA: деактивовано

en: delete
uk_UA: Видалити

en: edit Events settings.
uk_UA: змінити налаштування подій

en: event
uk_UA: подія

[ctx: event aggregator status]
en: Draft
uk_UA: Чернетка

[ctx: event aggregator status]
en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Draft <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Чернетка <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Чернетки <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Чернеток <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Failed
uk_UA: Не вдалося

[ctx: event aggregator status]
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Не вдалося <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Не вдалося <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Не вдалося <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Imported
uk_UA: Імпортується

[ctx: event aggregator status]
en: Pending
uk_UA: В очікуванні

[ctx: event aggregator status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule
uk_UA: Відкласти

[ctx: featured events slug]
en: featured
uk_UA: Вибране

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
uk_UA: %1$s і %2$s

en: g:i a
uk_UA: H:i

en: iCal Importer
uk_UA: iCal імпортер

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
uk_UA: Події за %s

[ctx: in human readable time]
en: retrying in about %s
uk_UA: повторити приблизно за %s

[ctx: link for connecting eventbrite]
en: Connect to Eventbrite
uk_UA: З’єднатися з Eventbrite

en: list
uk_UA: cписок

en: list of available functions
uk_UA: список доступних функцій

[ctx: log engines]
en: None currently available
uk_UA: Немає доступних

[ctx: log selector]
en: None currently available
uk_UA: Немає доступних

en: month
uk_UA: місяць

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
uk_UA: %1$s на %2$s

en: new
uk_UA: Додати

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
uk_UA: з назвою функції:

[ctx: not available]
en: n/a
uk_UA: Невідомо

en: one month
uk_UA: один місяць

en: one week
uk_UA: один тиждень

en: open-source forum on WordPress.org
uk_UA: відкритий форум на WordPress.org

en: opens in a new window
uk_UA: відкривається в новому вікні

en: organizer
uk_UA: Організатор

en: organizers
uk_UA: організатори

en: page
uk_UA: Сторінка

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
uk_UA: %1$s з %2$s

en: past
uk_UA: минуле

en: post a thread
uk_UA: написати повідомлення

en: premium support on our website
uk_UA: преміум-підтримка на нашому сайті

en: queued
uk_UA: у черзі

[ctx: record]
en: Add New
uk_UA: Додати нову

[ctx: record via origin]
en: via
uk_UA: через

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

en: see all
uk_UA: переглянути всі

[ctx: separator between date and time]
en:  at
uk_UA:  в

en: tag
uk_UA: Позначка

en: the event post ID
uk_UA: ID події

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
uk_UA: та

[ctx: the-events-calendar]
en: Opt in to Telemetry
uk_UA: Підписатись на Телеметрію

en: three months
uk_UA: три місяці

en: three weeks
uk_UA: три тижні

en: today
uk_UA: Сьогодні

en: two months
uk_UA: два місяці

en: two weeks
uk_UA: два тижні

en: unknown date
uk_UA: невідома дата

en: upcoming
uk_UA: майбутнє

en: updated
uk_UA: Оновлено

en: venue
uk_UA: Місце проведення

en: venues
uk_UA: Місця проведення

en: version data missing from override
uk_UA: дані про версії відсутні в перевизначенні

[ctx: when the retry will happen, a date]
en: retrying at %s
uk_UA: повторити спробу на %s
